Вы находитесь здесь: Главная > Здоровье влюбленных > Комплекс вправ від болю в спині

Комплекс вправ від болю в спині

Царська гімнастика

Царевич Чарльз не один падав з конячки, внаслідок чого у нього «пересихають» позвонковые диски. У підсумку придворний фізіотерапевт Сара Ки придумала для нього певний ансамбль ранкової гімнастики.

Вправа 1

Прилягти на підлогу, поклавши для себе під сідниці деяку кількість товстих книжок. У цьому чуйний прогнутом положенні полежати 5-10 хв..

Вправа цигун і гімнастичний ансамбль при болях у спині

Вправа 2

Приберіть книжки, нагните ноги, схрестіть їх і підтягніть до грудей. Починайте в напрямок 2-3 хв. гойдатися цим чином, як ніби бажаєте влаштувати перекид назад.

Вправа 3

Притуліться спиною до стінки і починайте досить повільно присідати, поки ноги не виявляться зігнутими під кутом в 90 градусів. Досягнувши цього положення, наприклад само повільно піднімайтеся.

Вправа 4

Ляжте на підлогу, нагните 1, 1 ногу витягніть паралельно підлозі, створюйте їй кола в повітрі. Створюйте всякої ногою по 3-4 розкладу, в межах 10 повторень.

Вправа 5

Кілька незвичайне вправу. Розкидайте по підлозі 50 монет (або гудзиків), возникните на одне коліно і помаленьку, не поспішаючи, зберіть їх все. Вправу слід взяти в борг не найменш 3 хв..

Вправа-цигун «Ходьба спиною вперед»

У випадку якщо вас час від часу хвилюють простріли, то зверніться до китайської медицини — вони в цьому випадку радять саме це вправу.

Є, власне що це трапляється внаслідок безпорадності м’язів і зв’язок спини і неправильного функціонування спинного мозку. Ця вправа укріплює м’язи спини, позбавляючи що найбільш від прострілів.

Варіант №1

Возникните навпростець, руки розташуйте на поясі так, щоб велетенські пальці натискали на чутливі точки на попереку на нирками, а інші лежали на животику. Витягніть ногу назад, підніміть як можливо вище, потім створюйте крок назад. Продовжуйте ходьбу в цьому манері.

Варіант №2

Створюйте ногами те ж саме, але руки зобов’язані висить уздовж тіла і плавно погойдуватися.

Пригадую, що власне тіло належить бути випрямленою; звільнити місце від кожних перешкод; робіть вправу 2 рази в день по 10 хв..

Особливі вправи при болях у спині

Часом, тим більше у початківців, заняття в тренажерному залі супроводжуються болями. В цьому випадку потрібно сходити до лікаря. У разі якщо доктор доведе, що власне болю спровоковані дуже сильними навантаженнями на нерозвинені м’язи спини, потрібно вибудувати власну тренування так, щоб влаштувати упор на м’язи друк, найширші м’язи і гиперэкстензию. Потрібно ще попрацювати над розтяжкою і сідничними м’язами.

Еще по теме:  Ці нескладні вправи нормалізують тиск

Нерідко болі в спині з’являються через неміцних мускул друк: спина «перетягує» навантаження на себе. Це означає, що власне потрібно закріплювати і прес.

Болі в спині бачаться у 30% спортсменів. Це — виключно рідкісна першопричина «залишення» проф спорту. Щоб уникнути серйозних завдань в майбутньому, потрібно збільшувати еластичність поперекового відділу хребта. Асоціація між еластичністю і м’язами спини не встановлена, але підтверджено, що власне найменш гнучкі спортсмени частіше отримують травми спини. Не ігноруйте розминку: спасибі припливу крові в м’язи вони стають більше еластичними і готовими до навантаження. Неможливо створювати паузу між розминкою і самими вправами: підтверджено, що власне 30-хвилинний інтервал об’єднує нанівець всі старання. Ризик розтягування м’язів робиться менше, у разі якщо спортсмен підтримує м’язи в тонусі весь час.

Нарешті, одне з кращих профілактичний засіб навпаки болю в спині — розминка і правильна техніка виконання вправ.

Ансамбль вправ по зміцненню м’язів спини

Зліт ніг лежачи

Початковий стан — лежачи на животику. Подымайте ногу вгору до дуже максимально вірогідного значення, не відриваючи від підлоги литка. Потім повторіть те ж саме іншою ногою. Не рахуючи м’яз спини, тут тренятся ноги і нижній прес.

Присідання з опорою на стінку

Стоячи біля стінки, «сползайте» по ній до етапу, коли ноги під кутом в 90 градусів. Згодом — наприклад ж підіймався.

Неповні злети тіла з положення лежачи

Лежачи на підлозі, нагните ноги. Подымайте вершина тіла, поки руки не торкнуться колін, затримайтеся в цьому положенні на 10 секунд, влаштуйте 5-6 повторів. Це вправа закріплює ще верхній прес.

Злети ніг назад з положення стоячи

Стоячи біля стільця, спирайтеся на його спинку. Подымайте ногу назад до дуже максимально вірогідного значення. Створюйте по 5-6 повторів на кожну ногу. Це вправа закріплює ще і м’язи ніг.

Вправа на розтяжку м’язів спини

Лежачи на спині, нагните ноги і притисніть їх до грудей. Полежіть так. Повторювати треба по 5 один 2-3 рази в день.

Пригадую: не сплутайте біль у спині, пов’язану з травмами і розтягненнями, з звичайної м’язової обридлої болем згодом тренування.

Еще по теме:  Профилактика бесплодия

Советуем посмотреть:

  • Прості вправи для омолодження обличчя та шиї М'язи нашого обличчя – "ліниві". Як раз вони, швидше за все втрачають пружність з роками. Відмінно тим, хто має можливість дозволити для себе умілий масаж у косметолога. Власне що ж […]
  • Как выгодно взять кредит Существуют немного практичных методов для минимизации переплаты по кредиту: 1.Определение цели кредита. Все кредиты, вообщем то, бывают целевыми и нецелевыми. Было бы плохо, если бы мы […]
  • Современная кредитная система, ее структура и характериситика В настоящее время в большинстве стран сформировалась двухуровневая кредитная система: 1 Уровень – Центральный банк 2 Уровень – Коммерческие банки и специализированные финансово-кредитные […]
  • Закуски и салаты Яйца, рубленные с луком 8 яиц, сваренных вкрутую, 2/3 ст. мелко рубленого лука, 1 ч.л. соли, 1/4 ч.л. черного перца, 3 ст.л. куриного смальца. I вариант: очень мелко порубите лук с […]
  • Что такое натуральная косметика В самом начале двадцать первого века эксперты из различных государств предсказали на натуральную косметику подъем спроса. Прошло уже 15 лет, и уже сказать можно, что исследовательские […]
  • Упражнения для кожи лица Упражнения для кожи лица нужны так же, как и для любой другой части нашего тела. Такие упражнения помогут укрепить кожу лица и придать необходимый тонус мышцам. Перед тем, как […]
  • Методы стерилизации изделий медицинского назначения Данную функцию возможно квалифицировать как часть мер дезинфекции. Нужно эффективное средство для стерилизации - советую вам приобрести биолонг. При данном стоит обозначить, собственно […]
  • Маски с мёдом от прыщей и черных точек Если вы страдаете от плохой кожи, то вы должны несомненно узнать о данном рецепте маски для лица. Маска из мёда от прыщей заменяет дорогостоящие мази и кремы из аптеки, но это не значит, […]
  • Советы по покупке бойлера Правда, до сего времени множество покупателей, приходя в магазины, отнюдь не знают на что обратить внимание при выборе бойлера. Само-собой разумеется, мы решили помочь нашим подписчикам […]
  • Биохимические проявления надпочечниковой недостаточности Это гипонатриемия, гиперкалиемия, гипогликемия и гемоконцентрация; возможно также усугубление метаболического ацидоза и гиперкальциемия. В моче определяется высокая концентрация натрия и […]

Комментарии закрыты.