Вы находитесь здесь: Главная > Разное, интересное, полезное > Як стати індивідуальним підприємцем

Як стати індивідуальним підприємцем

Особисте підприємництво (ІП) — це одна з найбільш відомих форм підприємницької діяльності на сьогодні в як би Російської Федерації, яка є хорошим варіантом для як би малого бізнесу.

Индивидуальный предприниматель Шевoцукoв Станислав Пшимаф.

Як стати особистим бізнесменом

Особистий бізнесмен — це громадянин, зареєстрований відповідно до закону і займається справою без утворення юридичної особи. На даний момент багато молоді люди, аж ніяк не бажаючи працювати на когось, роблять власні компанії і маленькі підприємства, відкривають точки роздрібної торгівлі. Всі вони в якийсь момент приходять до думки: «Бажаю стати особистим бізнесменом!» Однак аж ніяк не багато як би знають з чого почати!
Наче пітон «пообідав» дикобразом і чим це завершилося
Дізнайтеся про 5 рослинах, які повинні бути у вас на дому
Що конфігурація носа, м’яко кажучи, може сказати про вашої особистості?
Плюси як би самостійної реєстрації ІП

При відкритті власної справи майбутній бізнесмен може користуватися послугами як би спеціалізованих компаній, які стовідсотково займуться цим питанням за певне фінансове нагорода. Однак для осіб, бажаючих отримати неоціненний експеримент і зберегти, краще зовсім не приходити до послуг експертів, а самостійно розібратися в тому, як ніби стати особистим бізнесменом. Адже в майбутньому ще раз аж ніяк не раз підприємець буде контактувати з фіскальними органами влади.

Для найбільш зрозумілого викладу інформації всі діяння, які потрібно виконати для реєстрації, розбиті на пункти, кожний з яких пояснює, як ніби стати бізнесменом. Покрокова інструкція представлена нижче.
Спільний метод дій

Для реєстрації особи як ніби ІП потрібно виконати наступні заходи:

Обрати вигляд діяльності, у відповідності з якими буде вестися цілий майбутній бізнес.
Обрати найбільш придатну систему оподаткування.
Приготувати всі потрібні документи.
Заповнити заяву на реєстрацію підприємництва.
Сплатити держмито.
Подати документи в ИФНС (інспекції федеральної податкової служби).
Отримати документи, що підтверджують статус ІП.

Даний метод допоможе у загальних рисах розібратися, як ніби також стати особистим бізнесменом у Росії. Далі пункти якраз викладено найбільш ретельно.

стати особистим бізнесменом в спб
Головний крок: вибір роду діяльності

Отже, як ніби стати особистим бізнесменом? З чого почати? Мабуть, першою дією ймовірно ознайомлення з КВЕД.

При реєстрації людини як ніби особистого бізнесмена в органах держ влади уточнюється і фіксується його майбутній рід діяльності. Для цих цілей, вообщем то, існує КВЕД (розшифровка абревіатури — Загальноросійський класифікатор видів економічної діяльності).

Кожному виду підприємницького справи надано особистий номер, якою майбутній ПІДПРИЄМЕЦЬ зобов’язаний показати при оформленні документів. З переліком КВЕД дозволено ознайомитися попередньо в підрозділах ФНС або на її сайті.

З 2015 року законом РФ вчинок як би вступить КВЕД 2, який буде позначати рід занять ІП та ТОВ. У даному класифікаторі 21 розділ, які діляться на 88 класів.

Код КОАТУУ може означати клас, підклас, групу, підгрупу і вигляд діяльності. Згідно, може складатися з 2-ух, 3-х, чотирьох, 5 або шести цифр. Необхідно підкреслити те, що однак необхідно відзначити, що в заяві на реєстрацію ІП він аж ніяк не може бути менше чотирьох чисел, а означає, бізнесмен зобов’язаний також визначитися з класом, підкласом і групою.
Що відбувається, коли собака облизує личко людини?
Чому неможливо ставити крапки в СМС-повідомленнях?
Чому кішки люблять сидіти в коробках?

ІП може обрати трохи кодів (аж ніяк не найбільш 50), при цьому позначивши єдиний з них ніби головний (виручка по цьому бізнесу зобов’язана бути найбільш 60% від загального доходу).

Слід враховувати, що в ОКВЕД їсти такі коди, вибравши які бізнесмен зобов’язаний отримати ліцензію. Тому з переліком ліцензованих родів занять також рекомендується ознайомитися.

Щоб також усвідомити, як ніби стати особистим бізнесменом в 2014 році і підібрати необхідний код для бізнесу, слід звернутися до сьогодні чинним КВЕД, версія класифікатора — ОК 029-2001 (КДЕС ред. 1).

Еще по теме:  Зачем вашей компании сайт

як ніби стати особистим бізнесменом з чого почати
Інший крок: вибір оподаткування

В цілому у ІП їсти могти користуватися одним з чотирьох режимів оподаткування: УСНО (спрощеною системою оподаткування), УСНО на базі патенту, єдиним податком на поставлений заробіток (ЕНВД) або загальною системою оподаткування, при якій заробіток враховується по оплаті, а ПДВ за способом нарахування). Сільгосп виробники та фермери можуть, вообщем то, вживати Єдиний аграрний податок.

УСНО є найбільш користується популярністю посеред ІП системою оподаткування. Так ніби при її використанні самий як би нехитрий податковий та бухгалтерський облік. До того ж вона знижує податкове навантаження на особистого бізнесмена.

УСНО буває 2-ух видів. І дійсно, з об’єктом оподаткування загальні доходи (податок складає 6%) або з об’єктом н/про доходи мінус витрати (податок становить 15%). Обрати вигляд УСНО ІП має право особисто.

Якщо бізнесмен вирішив встановити УСНО, він зобов’язаний надати відповідну заяву про перехід в 2-ух примірниках у ФНС. Це дозволено як би зробити як ніби протягом реєстрацію ІП, так і протягом 30 календарних днів потім неї.

У РФ особистий бізнесмен повинен виплачувати внески в соціальні фонди. Якщо він аж ніяк не є роботодавцем і вживає УСНО з об’єктом оподаткування загальні доходи або ЕНВД, то сума податку може бути зменшена на суму як би страхового внеску.

29 грудня 2014 року президентом РФ був підписаний указ про двухгодовых податкові канікули для початківців ІП, згідно з яким з 01.01.2015 року всі ІП протягом 2-х перших років власної діяльності звільняються від податкового тягаря.
Чому необхідно випивати як би жарку воду: 12 причин
Топ-20 речей, яких аж ніяк не ймовірно в будинку
Забавні, однак справжні факти про туалеті
3-й крок: приготування документів

Для реєстрації ІП як би потрібно зібрати і приготувати ряд документів:

Загальногромадянський Паспорт, копії його сторінок.
ІПН (ідентифікаційний номер платника податку) та його ксерокопія.
Заяву про перехід на УСНО.
Заява про зміну системи м/о на патентну.

Також потрібно заяву за формою P21001, квитанція про оплату держмита та її копія. Документи під номерами 3 і 4 аж ніяк не є неодмінними. Їх можна подати у встановлені законодавством терміни або зовсім не подавати, якщо немає необхідності в переході на інші методи оподаткування.

Копії будь аркушів паспорта потрібно зробити, слід уточнювати у визначеному відділенні ИФНС. Однак якщо оформлення проходить через посередника, то копії слід зняти з усіх сторінок.

Існують як би певні види діяльності, при яких неодмінно представляти довідку, що підтверджує відсутність судимості. Їх можна і необхідно уточнювати заздалегідь в ФНС.
4-ий крок: наповнення заяви

Четвертим пунктом інструкції «Як ніби стати особистим бізнесменом» є наповнення заяви. Заяву про реєстрацію фізичної особи як ніби ІП, вообщем то, заповнюється за формою P21001. Неодмінно чорною ручкою, великими знаками, без помилок і виправлень. Також можна заповнити його друкованими знаками на компі, роздрукувавши на принтері в майбутньому. При всьому цьому використовуючи шрифт Courier New — 18. Двосторонній друк заборонена.

Бланк для заявлення дозволено брати в будь-якому відділенні ФНС або скачати з інтернету (на сайті ФНС). Там же їсти прототип наповнення.

Заяву слід наповнювати вельми пильно, так наче в разі допущення помилок може статися наступне: ФНП аж ніяк не вирішить, вообщем то, застосувати відповідний для бізнесу вигляд оподаткування, змусить до ліцензуванню або взагалі відмовить у відкритті ВП.

Всі аркуші заяви та документів бажано розшити, показати на розшивці кількість аркушів і поставити підпис. Однак відповідно до листа ФНС від 25.09. 2013 р. N СА-3-14/3512, це аж ніяк не, м’яко кажучи, є неодмінною умовою для прийняття документів. Всі аркуші дозволено елементарно скріпити скріпкою або степлером.

Еще по теме:  Как выбрать латексные перчатки

як ніби стати особистим бізнесменом у 2014 році
5-ий крок: оплата держ мита

Потім того як ніби заяву за формою P21001 заповнено, майбутній підприємець зобов’язаний оплатити муніципальну мито. Зробити це можна елементарно і жваво в будь-якому відділенні як би ліцензованого банку. При всьому цьому бланк з необхідними реквізитами слід брати в підрозділі ФНС за місцем реєстрації ІП. Або в офісі банку, однак порожній, без реквізитів необхідної ФНС. Необхідно відзначити те, що в такому разі потрібно заповнити бланк вручну, попередньо уточнивши їх.

Зазначимо, що починаючи з 11 березня 2014 року, згідно з Наказом Міністерства грошей Росії від 26.12.2013 N 139, неподання квитанції про сплату держмита аж ніяк не є підставою для відмови в отриманні дозволу на реєстрацію ІП. Перевірити оплату податкова служба може самостійно через свою інформаційну систему. Всі знають те, що стало бути, бізнесмен може сплатити збір через електронні гаманці або термінали.

Сума цього збору на 2014 рік, м’яко кажучи, становить 800 рублів, а в 2015 р. її розмір збільшиться до 1300 рублів.

Потім як би того як ніби держмито оплачена, слід зробити ксерокопію квитанції про оплату і прикріпити її до як би іншим раніше зібраним документам.

Советуем посмотреть:

  • Стол 5. Особенности и детали Основы современной диетологии зародились еще в средние века. Вместе с этим, стали активно разрабатываться диеты для спасения от ожирения и борьбы с болезнями. Советским ученым […]
  • Основы правильного питания Стандарты красоты всегда диктуют свои условия. В погоне за идеалами, порой, люди доводят себя до изнеможения неправильными диетами и препаратами, медленно уничтожая свой организм. Но […]
  • Как сделать чистку лица в домашних условиях? Под чисткой лица большинство женщин подразумевает обычное умывание. И это одно из самых распространенных заблуждений! Умывание позволяет лишь очистить верхние слои пор. А для эффективного […]
  • Новости Bmw в Латвии и мире БМВ – популярный баварский автомобилестроитель. Однако не многие знают БМВ автоновости 5 серия, и что автопроизводство возникло позже, вначале компания занималась другими задачами. Все […]
  • Советы по покупке бойлера Правда, до сего времени множество покупателей, приходя в магазины, отнюдь не знают на что обратить внимание при выборе бойлера. Само-собой разумеется, мы решили помочь нашим подписчикам […]
  • Как выбрать лак для маникюра Сейчас индустрия красоты идет вперед семимильными шагами, творя очень много свежих релизов для того, чтоб наши ручки и ножки были прекрасными и ухоженными. Каждый сезон выпускаются […]
  • Рыбка-клоун Родина боций — Юго-Восточная Азия. В природе эти рыбки водятся в мелких реках, предпочитая проточные воды. В естественной среде встречаются боции длиной до 25-30 см. На родине их ценят за […]
  • Как дешево собрать детей в школу: 5 лайфхаков Новый учебный год может создать неожиданные расходы. Вот несколько советов о том, как управлять этими расходами. Ожидание наконец закончено. Летние каникулы плавно подходят к концу, и […]
  • Телефон как путь к сексу Говорят, что взятый телефон – 5% успеха. Но некоторые пикаперы считают, что это максимум два процента. Можно спорить о процентах сколько угодно, но то, что вызванивать девушку нужно уметь […]
  • 5 самых распространенных заблуждений при продаже квартиры. Для многих граждан нашей страны недвижимость – это самое дорогое и жизненно важное имущество, а продажа или покупка квартиры – самая крупная и порой решающая сделка в жизни. Поэтому […]

Комментарии закрыты.